איך עושים כסף מנדלן אינטרנטי?

נדלן אינטרנטי הוא סביבה מסחרית בה ניתן למכור מוצרים דרך הרשת. כפי שלא כל נדלן פיזי הוא אכן מניב ומהווה השקעה טובה, כך גם לא כל נדלן אינטרנטי יספק לכם את היקף הרווחים לו ציפיתם. כיצד יודעים לאיזו חנות באינטרנט לפנות על מנת להבטיח שנקבל את הכי הרבה רווחים?

קניית חנות על כל מוצריה – המהלך שכובש את רשת האינטרנט

הרכישה נועדה לצרכי השקעה עתידית במכירת המוצרים בחנות. חנויות ניתן למצוא בשלל חנויות אינטרנטיות מספוטיפיי ועד אמזון ואיביי. ניתן לרכוש רק חנות המעמידה את עצמה למכירה. כיצד תדעו שבחרתם בחנות שתשיא לכם רווחים באופן מובהק?

כלכלה שיתופית – הכלכלה בה גם אתם משתתפים ומרוויחים

ביצוע רכישת העסק דרך כלכלה שיתופית תגביר רווחים אצלכם. בחברות המספקות כלכלה שיתופית יושבים צוותי מומחים המעידים על עסק האם קנייתו תיצור את הרווח הצפוי לכם או לא? בהתאם לכך נמסרות לכם המלצות רלוונטיות לרכישת החנות. ניתן לפתוח גם תיק מסלול פרטי בטוח, בו אינכם רוכשים חנות עם מלאי מלא אלא מוצרים בודדים שהמגמה שלהם מבחינת מכירה - גבוהה. ניתן לפנות גם למסלול משולב בו יש לכם חנות בבעלות (שנקנתה בהמלצת מומחי כלכלה שיתופית) ובה ישנם גם מוצרים בודדים שנרכשו בחנות אחרת.

כלכלה שיתופית ומותגים ידועים – המסלול לחובבי הפירמות

כלכלה שיתופית במסלול זה מאפשרת לכם לרכוש מוצרים ממותגים באיכות טובה ובעלי ביקוש גבוה לקנייתם. נדלן אינטרנטי מסוג זה מכיל רשימה של מוצרי מותג מפורסמים מאד, כמו למשל מדפסת של HP או של EPSON שניתן לרכוש ולמכור ברווח יפה. במסלול זה נמצאים משקיעים חובבי מותגים, כאלו שמאמינים במותג ושואפים לקדם אותו לעבר מחוזות נוספים של אנשים.